Onwin Nasıl Para Yatırılır?

Onwin, özellikle para yatırma ve çekme işlemlerinde hızlı ve güvenilir işlem hedefi belirlemiştir. Zira bahis severlerin en fazla dikkat ettiği nokta da burasıdır. Onvin para yatırma işlemlerinde havale, CepBank ve kredi kartı yöntemlerinin yanı sıra online yöntemler de sunulmuştur. İnternet üzerinden Ecopayz, Astropay, Ecocard ve Neteller sanal kredi kartlarından birisine sahip olan kişiler para yatırma işlemini internet üzerinden de yapabilir. Ayrıca para yatırma işleminde tercih edeceğiniz yönteme göre Onwin’dan bonus alabileceğinizi de unutmayın.

Onwin Nasıl Para Yatırılır?

Havale yöntemiyle siteye para aktarmak için canlı yardıma bağlanarak güncel bir hesap numarası almanız yeterlidir. Aynı hesap numarasıyla CepBank üzerinden de para yatırılabiliyor. Kredi kartı ile para yatırma işlemlerinde ise para yatırma menüsünden ‘kredi kartı’ seçeneğini tıkladıktan sonra kredi kartı numaranızı girerek para yatırabilirsiniz.

Onwin Para Çekme İşlemleri

Onvin’dan para çekerken havale, Ecopayz ve Astropay yöntemleri kullanılarak en geç 1 gün içerisinde güvenli bir şekilde para çekebilirsiniz. Onwin para çekme işlemlerinin yapılabilmesi için bakiyenizin en az 100 TL olması gerekiyor. Bakiyesi 100 TL’nin altında olan kişiler siteden para çekme işlemi yapamıyor.

Yorum yapın